Kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

Warsztat Piwowarski to wspólne dzieło Marusi, Slavoya, Jarka i Ewy. Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła wspólna pasja i podobna historia: rodem od korporacji do własnego browaru. Razem jeździmy na piwne festiwale, wspólnie wymyślamy nazwy naszych piw i cieszymy się naszym małym-wielkim dziełem.

Dlaczego istniejemy?

Warsztat Piwowarski to efekt naszej wielkiej pasji, ogromu doświadczeń i wielkiej determinacji. To spełnienie naszych marzeń o stworzeniu czegoś wyjątkowego na scenie browarniczej.

To naturalna konsekwencja naszych działań, dzięki którym od lat realizujemy naszą misję: tworzenie świata dobrego piwa.

Jak działamy?

Jesteśmy wrocławskim browarem rzemieślniczym. Prawdziwie rzemieślniczym. Co to oznacza? Warzymy wyłącznie na autorskich, oryginalnych recepturach, opartych na wieloletnim doświadczeniu. Pracujemy w browarze, który stworzyliśmy od zera, własnymi rękami. Który dojrzewał tak jak nasze piwa – naturalnie, długo i cierpliwie.

Założyciele:

Marusia – ceniona postać w polskim środowisku piwowarskim, organizator Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich, a także współtwórczyni najstarszego i największego festiwalu piw z małych i średnich browarów w Polsce czyli Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa.

Jarek – domowy piwowar, odpowiedzialny za całościową i samodzielna produkcję parku maszynowego, prawdziwego odzwierciedlenia idei: coś z niczego.